Timișoara devine, pentru o săptămână, capitala canotajului românesc

Timp de o săptămână, Bega va fi împânzită de schifuri. Timișoara va găzdui Campionatele Naționale de fond, concursul rezervat juniorilor urmând a se desfășura vineri și sâmbătă, pentru ca în zilele de 16 și 17 aprilie să intre în scenă seniorii. Polul de interes al canotajului românesc se mută încă de joi la Timișoara. De […]