Se apropie Adunarea Generală a FRH! Un fost campion cu Poli Timișoara, candidat la președinție

La începutul săptămânii viitoare, handbalul românesc își va alege noua structură de conducere. Luni, 10 februarie, la București, va avea loc adunarea generală a Federației Române de Handbal, printre candidații la președinție numărându-se și o fostă glorie a Politehnicii. De asemenea, Timișoara mai propune alți doi membri pentru viitorul Consiliu de Administrație. Lunea viitoare, la […]