Balanța s-a înclinat în repriza a doua: Szeged 2011 – ASU Politehnica 3-0

ASU Politehnica își continuă șirul de rezultate negative din meciurile amicale. Alb-violeții au fost întrecuți cu 3-0 astăzi, la Gyula, de divizionara secundă maghiară Szeged 2011 FC. Formația din Ungaria a făcut diferența în repriza a doua, printr-o „triplă” reușită de jucătorul de bandă stângă Geiger, care a profitat din plin de nesincronizările din defensiva […]