Zoltan Ritli, după eșecul în fața Politehnicii: „Am încercat să-i blocăm pe contraatacuri și faze fixe, dar nu am ajuns până acolo”

Olimpia Satu Mare a suferit a doua înfrângere pe teren propriu din acest sezon, după 0-2, ieri, cu Politehnica Timișoara. Un meci controlat cu autoritate de alb-violeți, care au dat dovadă și de pragmatism în fața unei grupări măcinate de probleme organizatorice, dar și de lot. Antrenorul lui „Oli”, Zoltan Ritli, a explicat că, în […]