VIDEO + FOTO | Cum trece timpul! S-au scurs 25 de ani de la memorabilul Poli – Atletico 2-0

În urmă cu exact 25 de ani, tribunele stadionului „1 Mai” din Timișoara erau un adevărat furnicar. 30.000 de poliști, cu steaguri alb-violete, s-au strâns pentru a vedea debutul băieților lui nea Costică Rădulescu în Cupa UEFA. În teren, Vlaicu, Timofte sau Popescu ridiculizează veritabile vedete ale fotbalului european, precum Futre sau Rodax. PO-LI! Cele […]