GALERIE FOTO: Național Sebiș – ASU Politehnica 3-1

ASU Politehnica a înregistrat astăzi cel de-al cincilea eșec stagional, în deplasare, la Național Sebiș. După un penalti ratat de alb-violeți, prin Gălan, în minutul 21, golgheterul Sebișului, Gelu Velici, a deschis scorul peste alte șapte minute, la o nesincronizare a defensivei poliste. În partea a doua, gazdele, deși mult mai prudente în joc, au […]