Timișoreanul Silviu Nișu, triplu campion național de masters

Sâmbătă s-au disputat, la București, Campionatele Naționale Indoor rezervate veteranilor, acolo unde doi atleți timișoreni au reușit clasări pe podium. Silviu Nișu a câștigat toate cele trei probe la care a concurat, în limitele categoriei de vârstă M35, devenind campion național la 60m, 200m și 400m. De asemenea, Constantin Dumitra a încheiat al treilea proba […]