Un campion al Politehnicii, în tricolor: Alexandru Gașpar, convocat la reprezentativa U15

Premieră pentru Centrul de Copii și Juniori al Politehnicii Timișoara. Pe adresa clubului a sosit o primă scrisoare de convocare pentru un tânăr fotbalist din centrul juvenil. E vorba despre Alexandru Gașpar, decarul grupei 2003, campioană națională în 2016, care a fost chemat la stagiul de pregătire pe care naționala U15 a României îl va […]