Situație tensionată la UTA, înaintea derby-ului cu Politehnica: „Unii vor să își depună memorii, alții să rezilieze contractul”

Derby-ul cu Politehnica vine la finalul unei săptămâni extrem de agitate în vestiarul UTA-ei. Arădenii nu și-au încasat drepturile bănești de luni bune, iar starea de tensiune a răbufnit după antrenamentul de marți, atunci când Ionuț Popa a purtat o discuție prelungită cu elevii săi. Versatul tehnician al arădenilor precizează că oficializarea acestor stări de […]