Două înfrângeri pentru CSU Poli la Novi Sad

CSU Poli a pierdut ambele jocuri disputate ieri, în cadrul primei zile a turneului memorial „Bogdan Rodic” de la Novi Sad. Alb-violeții au cedat mai întâi la limită, 26-27, în fața croaților de la Nexe Nasice, pentru ca apoi să piardă și în fața sârbilor de la Jugovic Kac, scor 23-26. CSU Poli n-a avut […]