RCM Timișoara stabilește un nou record: 123-0 cu Poli Agro Iași

RCM Timișoara s-a calificat în semifinalele Cupei României, după o nouă victorie la scor astronomic, de această dată în fața celor de la Poli Agro Iași. A fost 123-0 pentru bănățeni, în jocul disputat pe teren neutru, la Cluj, pe arena „Iuliu Hațeganu”, după ce la pauză galben-albaștrii conduceau „doar” cu 55 de puncte la […]