ASU Politehnica, aproape de a smulge o remiză din „ghearele” Șoimilor

ASU Politehnica a pierdut amicalul susținut în această dimineață, în fața divizionarei secunde Șoimii Pâncota. Formația arădeană s-a impus cu 2-1, însă după un final de meci în care alb-violeții au fost în două rânduri la un pas de egalare. Partida s-a desfășurat pe o căldură sufocantă, alb-violeții având inițiativa în prima jumătate de oră. […]