Politehnica Timișoara a încheiat vacanța: „Suntem foarte optimiști în privința noului sezon”

Politehnica Timișoara s-a reunit în această după-amiază pentru pregătirea celui de-al treilea sezon consecutiv petrecut la nivelul ligii secunde. 28 de jucători s-au aflat sub comanda noului „principal”, Cosmin Petruescu. Cei mai mulți dintre ei și-au pus deja semnăturile pe contractele oferite de club, în vreme ce șapte jucători urmează a fi văzuți la lucru […]