Bogdan Andone, după înfrângerea la limită de la Ghermănești: „Am ratat cu seninătate”

Politehnica Timișoara se întoarce fără puncte din lunga deplasare din Ilfov, după întâlnirea de astăzi, cu Sportul Snagov. Gazdele s-au impus cu 1-0, după o adevărată bătălie în noroi, pe (impropriu spus!) gazonul arenei „Voința”, din Ghermănești. Antrenorul timișorenilor, Bogdan Andone, consideră că echipa sa a dominat în totalitate jocul, însă la fel ca în […]