Informatica Timișoara câștigă derby-ul Banatului

Informatica Timișoara își păstrează parcursul fără greșeală din Liga I de futsal. Robert Lupu & co. s-au impus astăzi cu 3-1, în deplasare, cu Muncitorul Reșița, într-un prim derby al Banatului la fotbalul de sală după șapte ani. Așa cum îi stă bine unui derby, duelul din Sala Polivalentă reșițeană a fost echilibrat. Chiar dacă […]