Opt jucători de la Timișoara Saracens vor reprezenta România la Cupa Mondială

Staff-ul tehnic al echipei naționale de rugby a României a anunțat astăzi lotul definitiv, de 31 de jucători, pe care se va baza la Cupa Mondială, ce va începe în a doua jumătate a lunii septembrie, în Anglia. Opt dintre „stejari” provin de la Timișoara Saracens, care va da și un jucător naturalizat, Paula Kinikinilau. […]