ASU Politehnica, oaspete de onoare la aniversarea rotundă a clubului Radnicki Sutjeska

ASU Politehnica a participat, ieri după-amiază, la un „triunghiular” organizat la Sutjeska, în Banatul sârbesc. Alb-violeții au jucat 45 de minute în compania gazdelor, FK Radnicki, iar apoi în „repriza a doua” au întâlnit pe Naftagas Boka, din eșalonul al cincilea. A fost sărbătoare în toată regula în micuțul sat din comuna Secanj, mai ales […]