Flacăra primește noi întăriri dinspre „Dan Păltinișanu”

Flacăra Timișoara continuă să se întărească pe filiera ACS Poli via Marian Iancu. Gruparea din Calea Șagului și-a asigurat serviciile fostului polist Silaghi, dar și a doi jucători ce s-au antrenat în această vară sub comanda lui Valentin Velcea, Andronic și Cărpinișan. Flacăra Timișoara se îndreaptă cu pași repezi spre statutul de „satelit” al nou-formatei […]