Timișoara, cu 16 atleți la etapa a II-a Campionatelor Naționale de seniori, tineret și juniori I

Cluburile de atletism din Timișoara sunt prezente cu un efectiv numeros în acest weekend, la București, acolo unde se desfășoară cea de-a doua etapă a Campionatelor Naționale de seniori, tineret și juniori I. Nu mai puțin de 16 sportivi se află pe listele de start ale competiției din capitală, de la care lipsesc cei doi […]