Cel mai bun jucător al etapei vine tot de la Timișoara

RCM Timișoara dă jucătorul etapei în Superliga Cec Bank pentru a doua oară la rând. După ce în runda de debut această distincție i-a revenit lui Cătălin Fercu, de această dată a venit rândul lui Ben Dominic Tuiatua. Tuiatua a reușit un eseu în meciul câștigat vineri de RCM în fața lui Dinamo, scor 29-5, […]