Ljubomir Kolarevic revine pe Bega, la redenumita BCM Tymes Timișoara

Timișoara va fi reprezentată, pentru al șaselea sezon la rând, la nivelul primului eșalon de baschet feminin. Gruparea locală a trecut prin transformări importante în această vară, de la banca tehnică, la componența lotului și până la denumirea clubului. Din viitoarea stagiune, va dispărea „Danzio”, pecetea fostului antrenor și președinte Dan Ionescu, echipa urmând a […]