CH Poli a început cu o înfrângere seria amicalelor din Ungaria

CH Poli a plecat luni în Ungaria, acolo unde va efectua un stagiu de 10 zile la Debrecen. Timișorenii s-au oprit însă mai întâi la Orosháza, pentru o întâlnire amicală cu prim-divizionara din localitate, pierdut de elevii lui Constantin Ștefan cu 23-26. Pentru handbaliștii timișoreni a început o perioadă de 10 zile istovitoare în Ungaria, […]