REMEMBER Ultima experiență în „D” pentru ASU Poli: „Nivelul era mult mai bun”

ASU Poli va lua startul mâine dimineață în Liga a IV-a, un eșalon în care secția de fotbal a Universității a evoluat ultima oară în ediția 2004/2005. Au fost două sezoane legate pentru alb-violeți în „D”, câțiva jucători din acea perioadă regăsindu-se și în prezent la echipă. În urmă cu exact un deceniu, la startul […]