Peste 200 de timișoreni au alergat în Crosul Olimpic

În această dimineață, s-a desfășurat la Timișoara o nouă ediție a tradiționalului Cros Olimpic, care a adunat la start peste 200 de participanți. Sportivi de performanță sau simpli iubitori de mișcare, prichindei de-o șchioapă sau alergători trecuți bine de prima tinerețe, cu toții s-au reunit sub semnul celor cinci cercuri la evenimentul ce a marcat […]